Coming Up Sat 6:00 PM  AEDT
Coming Up Live in 
Live
Albanian radio
SBS ALBANIAN

Sa te shqetësuar ndiheni ndersa Australia del nga izolimi?

Psychologist Miranda Cashin at Headspace in Camperdown, Sydney. Source: Supplied/Headspace

Gjatë javëve të ardhshme, njerezit ne dy shtetet më të populluara të Australisë do te dalin nga izolimet disa mujore. Ndërsa liritë janë të mirëpritura nga komuniteti më i gjerë, shumë po përjetojnë gjithashtu nivele të të ashtuquajturit ankthi i rihapjes.

Coming up next

# TITLE RELEASED TIME MORE
Sa te shqetësuar ndiheni ndersa Australia del nga izolimi? 08/10/2021 07:06 ...
Edicioni Informativ - 4 Dhjetor 2021 04/12/2021 11:00 ...
Te rejat me te fundit nga zhvillimet ne Kosove - 4 Dhjetor 2021 04/12/2021 05:00 ...
Te rejat me te fundit nga zhvillimet ne Shqiperi - 4 Dhjetor 2021 04/12/2021 06:00 ...
Te rejat me te fundit nga zhvillimet ne Maqedonine e Veriut - 4 Dhjetor 2021 04/12/2021 08:00 ...
Hyrja në Australi: çfarë duhet të deklaroni, çfarë mund dhe nuk mund të sillni me vete 03/12/2021 09:26 ...
Rreth gjysmë milion fëmijë në Australi rriten në kushte të vështira financiare, ekonomike dhe gjuhësore 03/12/2021 07:11 ...
Sipas Organizates Boterore te Shendetit bota është një “tokë pjellore” për variante të reja 03/12/2021 05:35 ...
Çfarë duhet të dini për variantin Omicron 03/12/2021 03:50 ...
Te rejat me te fundit nga zhvillimet ne Shqiperi - 27 Nentor 2021 29/11/2021 05:59 ...
View More