Coming Up Sat 6:00 PM  AEDT
Coming Up Live in 
Live
Albanian radio
SBS ALBANIAN

Si mund të filloni një biznes të vogël në Australi?

How can you start a small business in Australia Source: GettyImages_LuisAlvarez

Fillimi i një biznesi të vogël është një sipërmarrje emocionuese, por është edhe një sipërmarrje që vjen me sfida të shumta. Le të dëgjojme raportin e përgatitur që tregon për mënyrat se si mund ta bëjme këtë proces më të thjeshtë dhe më shpërblyes.

Coming up next

# TITLE RELEASED TIME MORE
Si mund të filloni një biznes të vogël në Australi? 12/11/2021 07:24 ...
Vaksina Novavax për COVID-19 aprovohet për përdorim në Australi 21/01/2022 05:10 ...
Çfarë është Dita e Australisë? 21/01/2022 09:34 ...
Pse ishte aq i fuqishëm shpërthimi vullkanik në Tonga? 21/01/2022 06:29 ...
Kush e tradhtoi Anne Frank? Hetimi mbi zgjidhjen e një misteri 21/01/2022 07:06 ...
Edicioni Informativ -15 Janar 2022 15/01/2022 09:00 ...
A duhet te infektohem me Omicron? 15/01/2022 07:12 ...
Te rejat me te fundit nga zhvillimet ne Shqiperi- 15 Janar 2022 15/01/2022 06:00 ...
Te rejat me te fundit nga zhvillimet ne Maqedonine e Veriut - 15 Janar 2022 15/01/2022 09:39 ...
Te rejat me te fundit nga zhvillimet ne Kosove - 15 Janar 2022 15/01/2022 05:43 ...
View More