Coming Up Sat 6:00 PM  AEDT
Coming Up Live in 
Live
Albanian radio

Europa numeron me shume se nje milion vdekje COVID-19

Coronavirus Outbreak - The Serenissima on 15th of April 2021, Venice, Ita Source: Sipa USA ESPA Photo Agency/Cal Sport Medi

Pfizer tha se ka shume mundesi qe COVID-19 te luftohet vetem me ane te marrjes se vaksines cdo vit. Lajmi vjen nderkohe qe Europa shenoi nje milion vdekje nga COVID-19.

Coming up next

# TITLE RELEASED TIME MORE
Europa numeron me shume se nje milion vdekje COVID-19 19/04/2021 03:39 ...
Edicioni Informativ - 4 Dhjetor 2021 04/12/2021 11:00 ...
Te rejat me te fundit nga zhvillimet ne Kosove - 4 Dhjetor 2021 04/12/2021 05:00 ...
Te rejat me te fundit nga zhvillimet ne Shqiperi - 4 Dhjetor 2021 04/12/2021 06:00 ...
Te rejat me te fundit nga zhvillimet ne Maqedonine e Veriut - 4 Dhjetor 2021 04/12/2021 08:00 ...
Hyrja në Australi: çfarë duhet të deklaroni, çfarë mund dhe nuk mund të sillni me vete 03/12/2021 09:26 ...
Rreth gjysmë milion fëmijë në Australi rriten në kushte të vështira financiare, ekonomike dhe gjuhësore 03/12/2021 07:11 ...
Sipas Organizates Boterore te Shendetit bota është një “tokë pjellore” për variante të reja 03/12/2021 05:35 ...
Çfarë duhet të dini për variantin Omicron 03/12/2021 03:50 ...
Te rejat me te fundit nga zhvillimet ne Shqiperi - 27 Nentor 2021 29/11/2021 05:59 ...
View More