Coming Up Sat 6:00 PM  AEDT
Coming Up Live in 
Live
Albanian radio

India ne krize- reagon Australia

Marise Payne, Scott Morrison and Amanda Stoker at the Cabinet Women's Task Force Meeting at Parliament House in Canberra. Source: AAP

Qeveria ka deklaruar se do te reduktoje fluturimet nga India per shkak te shqetesimeve rreth perhapjes se COVID-19 ne sistemin e karantines se hoteleve.

Komentet erdhen pas takimit te kabinetit qeveritar ne te cilin u konfirmua se vaksina Pfizer nuk do t’u jepet personave mbi 50 vjec.

Coming up next

# TITLE RELEASED TIME MORE
India ne krize- reagon Australia 24/04/2021 06:06 ...
Edicioni Informativ - 4 Dhjetor 2021 04/12/2021 11:00 ...
Te rejat me te fundit nga zhvillimet ne Kosove - 4 Dhjetor 2021 04/12/2021 05:00 ...
Te rejat me te fundit nga zhvillimet ne Shqiperi - 4 Dhjetor 2021 04/12/2021 06:00 ...
Te rejat me te fundit nga zhvillimet ne Maqedonine e Veriut - 4 Dhjetor 2021 04/12/2021 08:00 ...
Hyrja në Australi: çfarë duhet të deklaroni, çfarë mund dhe nuk mund të sillni me vete 03/12/2021 09:26 ...
Rreth gjysmë milion fëmijë në Australi rriten në kushte të vështira financiare, ekonomike dhe gjuhësore 03/12/2021 07:11 ...
Sipas Organizates Boterore te Shendetit bota është një “tokë pjellore” për variante të reja 03/12/2021 05:35 ...
Çfarë duhet të dini për variantin Omicron 03/12/2021 03:50 ...
Te rejat me te fundit nga zhvillimet ne Shqiperi - 27 Nentor 2021 29/11/2021 05:59 ...
View More