Coming Up Sat 6:00 PM  AEDT
Coming Up Live in 
Live
Albanian radio

Jo fluturimeve nga India

接載印度移民及國民包機抵達達爾文。 Source: AAP

Australia po merr masa qe te dergoje aeroplane speciale per te sjelle ne atdhe Australianet e bllokuar ne Indi. Fluturimet jane parashikuar pas dates 15 Maj por Shefi i Territorit Verior tha se pezullimi i fluturimeve nga India duhet te vazhdoje deri ne fund te muajit dhe ndoshta deri ne Qershor.

Ceshtja u diskutua ne mbledhjen e Kabinetit se bashku me thyerjen e rregullave te karantines ne Aeroportin e Brisbane.

Coming up next

# TITLE RELEASED TIME MORE
Jo fluturimeve nga India 01/05/2021 07:48 ...
Edicioni Informativ - 4 Dhjetor 2021 04/12/2021 11:00 ...
Te rejat me te fundit nga zhvillimet ne Kosove - 4 Dhjetor 2021 04/12/2021 05:00 ...
Te rejat me te fundit nga zhvillimet ne Shqiperi - 4 Dhjetor 2021 04/12/2021 06:00 ...
Te rejat me te fundit nga zhvillimet ne Maqedonine e Veriut - 4 Dhjetor 2021 04/12/2021 08:00 ...
Hyrja në Australi: çfarë duhet të deklaroni, çfarë mund dhe nuk mund të sillni me vete 03/12/2021 09:26 ...
Rreth gjysmë milion fëmijë në Australi rriten në kushte të vështira financiare, ekonomike dhe gjuhësore 03/12/2021 07:11 ...
Sipas Organizates Boterore te Shendetit bota është një “tokë pjellore” për variante të reja 03/12/2021 05:35 ...
Çfarë duhet të dini për variantin Omicron 03/12/2021 03:50 ...
Te rejat me te fundit nga zhvillimet ne Shqiperi - 27 Nentor 2021 29/11/2021 05:59 ...
View More