Coming Up Sat 6:00 PM  AEDT
Coming Up Live in 
Live
Albanian radio

Shqetesime rreth vaksines AstraZeneca

A NHS staff member wearing a face mask holds bottles containing Oxford AstraZeneca Covid-19 vaccine. (Photo by Dinendra Haria / SOPA Images/Sipa USA) Source: Sipa USA Dinendra Haria / SOPA Images/Sip

AstraZeneca vaksina qe do te perdorej edhe ne Australi, me sa duket tani do te zevendesohet nga vaksinat e tjera. Efektet e saj kane sjelle shqetesime dhe disa vende ne Europe e kane pezulluar perdorimin e saj.

Coming up next

# TITLE RELEASED TIME MORE
Shqetesime rreth vaksines AstraZeneca 19/04/2021 07:05 ...
Edicioni Informativ - 4 Dhjetor 2021 04/12/2021 11:00 ...
Te rejat me te fundit nga zhvillimet ne Kosove - 4 Dhjetor 2021 04/12/2021 05:00 ...
Te rejat me te fundit nga zhvillimet ne Shqiperi - 4 Dhjetor 2021 04/12/2021 06:00 ...
Te rejat me te fundit nga zhvillimet ne Maqedonine e Veriut - 4 Dhjetor 2021 04/12/2021 08:00 ...
Hyrja në Australi: çfarë duhet të deklaroni, çfarë mund dhe nuk mund të sillni me vete 03/12/2021 09:26 ...
Rreth gjysmë milion fëmijë në Australi rriten në kushte të vështira financiare, ekonomike dhe gjuhësore 03/12/2021 07:11 ...
Sipas Organizates Boterore te Shendetit bota është një “tokë pjellore” për variante të reja 03/12/2021 05:35 ...
Çfarë duhet të dini për variantin Omicron 03/12/2021 03:50 ...
Te rejat me te fundit nga zhvillimet ne Shqiperi - 27 Nentor 2021 29/11/2021 05:59 ...
View More