Coming Up Sat 6:00 PM  AEDT
Coming Up Live in 
Live
Albanian radio
SBS ALBANIAN

Teste te reja per COVID-19

Medicine doctor touching electronic medical record on tablet. DNA.and network concept. Source: Getty Images

E ndersa situata e COVID-19 ne Australi po keqesohet, ka zera qe do te ishte mire qe qeveria te fillonte te perdorte testet e shpejta. Por cfare jane ato dhe si funksionojne?

Por çfarë është testimi i shpejtë i antigjenit dhe si funksionon?

Coming up next

# TITLE RELEASED TIME MORE
Teste te reja per COVID-19 31/07/2021 04:58 ...
COVID-19: Preket ndjeshem Komuniteti Shqiptar ne Melburn, rreth 300 te infektuar me COVID-19 16/10/2021 30:31 ...
Edicioni Informativ - 16 Tetor 2021 16/10/2021 07:54 ...
Te rejat me te fundit nga zhvillimet ne Maqedonine e Veriut - 16 Tetor 2021 16/10/2021 07:44 ...
Te rejat me te fundit nga zhvillimet ne Shqiperi - 16 Tetor 2021 16/10/2021 04:31 ...
Te rejat me te fundit nga zhvillimet ne Kosove - 16 Tetor 16/10/2021 06:27 ...
Australia do te prodhoje nje rover henor per NASA-n 15/10/2021 05:37 ...
Australia përfiton nga shitja e municioneve në Afrikë 15/10/2021 05:42 ...
Mjekët u bëjnë thirrje grave shtatzëna që të vaksinohen 15/10/2021 09:58 ...
Organizata Boterore e Shendetit pergatitet të gërmojë më thellë mbi origjinën e COVID-19 15/10/2021 05:00 ...
View More