Coming Up Sat 6:00 PM  AEDT
Coming Up Live in 
Live
Albanian radio

Varroset Princi Filip

Members of the King's Troop ride along the Long Walk ahead of Britain's Prince Philip's funeral ceremony outside Windsor Castle Source: EPA

Sot ne mbremje me oren Australiane, ne Londer mbahet varrimi i Madherise se Tij, Princit Filip, Duke i Edinburgut. Varrimi do te mbahet ne Kishen e Shen Gjergjit ne Kalane Uindsor.

Coming up next

# TITLE RELEASED TIME MORE
Varroset Princi Filip 19/04/2021 05:12 ...
Edicioni Informativ - 4 Dhjetor 2021 04/12/2021 11:00 ...
Te rejat me te fundit nga zhvillimet ne Kosove - 4 Dhjetor 2021 04/12/2021 05:00 ...
Te rejat me te fundit nga zhvillimet ne Shqiperi - 4 Dhjetor 2021 04/12/2021 06:00 ...
Te rejat me te fundit nga zhvillimet ne Maqedonine e Veriut - 4 Dhjetor 2021 04/12/2021 08:00 ...
Hyrja në Australi: çfarë duhet të deklaroni, çfarë mund dhe nuk mund të sillni me vete 03/12/2021 09:26 ...
Rreth gjysmë milion fëmijë në Australi rriten në kushte të vështira financiare, ekonomike dhe gjuhësore 03/12/2021 07:11 ...
Sipas Organizates Boterore te Shendetit bota është një “tokë pjellore” për variante të reja 03/12/2021 05:35 ...
Çfarë duhet të dini për variantin Omicron 03/12/2021 03:50 ...
Te rejat me te fundit nga zhvillimet ne Shqiperi - 27 Nentor 2021 29/11/2021 05:59 ...
View More