Povodom 21. juna, zimskog solisticija, grupa australskih naučnika zaplivala je u ledenim vodama Antarktika kako bi učestvovala u tradicionalnom plivanju povodom sredine godine. Ovaj događaj bio je prilika za članove ekspedicije da se osvrnu na svoje naučno putovanje i postignuća. Ako živite na Antarktiku, plivanje je vjerovatno posljednja aktivnost za koju biste se odlučili.
Share





