Prije gotovo 40 godina, jedan od najgorih šumskih požara koje je Australija ikada pretrpjela ubio je 75 ljudi u Victoriji i Južnoj Australiji. U Victoriji tijekom vikenda, stotine ljudi okupilo se u gorju Dandenong kako bi obilježili godišnjicu Pepelnice.
Share





