Australska vlada se pismom obratila Hrvatskoj i obvezala da će najkasnije do lipnja 2024. godine biti spremna početi pregovore o Sporazumu o izbjegavanju dvostrukog oporezivanja. Iako je naznaka o početku pregovora iz australske vlade bilo i prije, sada je riječ o formalnoj poruci koja je upućena hrvatskom ministru financija Marku Primorcu. Hrvatska diplomacija već 27 godina poziva na ovaj sporazum, o čemu govori Betty Pavelich, veleposlanica RH u Canberri.
Share





