Uslijed skoka cijena energenata i nestašice u njihovoj opskrbi, Europa predvodi trendom kojim se potiče uporaba automobila na baterije izlažući električna vozila srednje do najviše klase. Na sajmu automobila u Parizu, koji je započeo prošlog tjedna, proizvođači automobila izlažu modele čiji je cilj ispuniti europska obećanja o postepenom ukidanju korištenja automobila s unutarnjim izgaranjem do 2035. godine.
Share





