Iako je Svjetsko nogometno prvenstvo za žene okončano, borba se nastavlja u afganistanskoj ženskoj nogometnoj reprezentaciji koja želi sudjelovati na svjetskim natjecanjima. Članice afganistanske ženske nogometne reprezentacije koje žive u egzilu u Melbourneu ohrabrene su posjetom nobelovke Malale Yousafzai. Ova dobitnica nagrade za mir pomaže u pokretanju kampanje kojim se želi potaknuti upravno tijelo svjetskog nogometa, FIFA-u na priznavanje tog tima na međunarodnoj razini.
Share





