Sindikat medicinskih sestara Novog Južnog Walesa pokrenuo je pravni postupak protiv državne vlade, samo 10 dana prije državnih izbora. Udruga medicinskih sestara i primalja tvrdi da je 'otkrila sustavno i trajno nepridržavanje pravila ... što je rezultiralo stotinama tisuća propuštenih sati njege.' Ali premijer ostaje pri stavu da je državni zdravstveni sustav Novog Južnog Walesa najbolji u zemlji.
Share





