Iz australske policije iznešen je podatak da se broj prijetnji upućenih saveznim političarima više nego utrostručio u posljednje tri godine. Političati i stručnjaci tvrde da je pandemija COVID-a 19 uzrok takvog porasta prijetnji domaćim političarima koji obnašaju najviše dužnosti u državi.
Share





