Niz poziva upućen je australskoj vladi da poveća useljeničke kvote za potrebe regionalnih dijelova Australije. Stručnjaci tvrde da je potrebna povećana razina useljavanja, kako bi se riješio nedostatak radne snage i pad broja stanovnika u ruralnim zajednicama.
Share





