Najmodavci bi temeljem plana viktorijske vlade za ublažavanje stresa povezanog s najmom nekretnina mogli biti ograničeni na jedno povećanje stanarine svake dvije godine. Iako je prijedlog dobio potporu skupina najmoprimaca, u Viktorijskom institutu za nekretnine su ga opisali "katastrofalnim" i "besmislenim".
Share





