Utakmicu izmedju Hrvatske i Argentine pratili smo u srijedu rano ujutro u prepunoj dvorani Hrvatskog katoličkog centra Sveti Leopold Bodgan Mandić u četvrti Sunshine West na zapadu Melbournea. Tražilo se mjesto više, a organizatori procjenjuju da se okupilo više od 1 500 navijača Vatrenih. Iako je atmosfera na početku i na kraju utakmice bila potpuno drugačija, i nakon poraza čule su se pozitivne poruke.
Share





