Nakon što su proveli jedanaest godina kao 2 Cellos, objavili šest albuma, nastupili na kultnim lokacijama širom svijeta i prodali oko milijun ulaznica za nastupe, duo Luka Šulić i Stjepan Hauser su se ove godine uputili na još jednu svjetsku turneju, koja je specifična po tome što je to ujedno njihova posljednja turneja u postojećem sastavu. Na njihovoj koncertnoj karti se našla i Australija. U današnjem programu smo ugostili Stjepana Hausera koji nam je otkrio zašto se duo razilazi, na koji način se australska publika razlikuje od drugih publika u svijetu te buduće planove u ulozi samostalnog izvođača.
Share





