Nakon velikog dočeka u Zagrebu, nogometni reprezentativci vratili su se u svoje gradove gdje su im pripremljeni – novi dočeci. Vladajući poručuju da Hrvatska ide u izgradnju i obnovu nogometnih stadiona. Dio javnosti negoduje i podsjeća da stanovnici Banovine već dvije godine čekaju obnovu potresom razorenih kuća. U ponoć su značajno pojeftinila goriva u Hrvatskoj.
Share





