Nakon dvogodišnje stanke ponovo se održava godišnji turnir hrvatskih momčadi Australije i Novog Zealanda. Domaćin turnira je klub Kralj Tomislav u Sydneyu, a natječe se više od 50 timova u više kategorija iz Viktorije, Queenslanda, Južne Australije i Novog Južnog Walesa. Turnir je službeno otvorio Ivica Glasnović, generalni konzul RH u Sydneyu.
Share





