Sellel nädalal möödub 20 aastat hävitava rapordi avaldamisest, mis keskendus ajaloolisele väevõimuga Aborigeeni ja Torrese Väina laste oma perekondadest eemaldamisele. Peale riiklikku uurimist avaldati raport nimega "Tooge nad koju", millest sai tähtis hetk varastatud põlvkonnaga suhtlemisel.
Share




