Kontynuacja rozmowy z Aleksandrą Andrzejewską, Polką- Kolumbijką, właścicielką video- bloga i autorką książki o frutoterapii, mieszkającą na codzień w Bogocie, stolicy Kolumbii. Zapraszamy na opowieść o kawie i czekoladzie! I dowiemy się o także niezwykłych właściwościach kakaa...
Relaks, wygląd i wspaniały smak w sam raz na chwile, kiedy potrzebujesz odpoczynku i czasu tylko dla siebie.
Radzi Ola na swoim blogu "Polka w Kolombii".

Kakao już dla Azteków i Majów było afrodyzjakiem oraz czczone było jako dar i sekret bogów. Ceremonia kakao, podczas której pijemy 100% naturalne kakao, niesie ze sobą moc terapeutyczną. Zanurzamy się we własnym wnętrzu i poznajemy siebie. To krok naprzód w postrzeganiu kakao – już nie tylko jako deseru, czekolady, łakoci, ale jako elementu naturalnej medycyny.
Share





