Трећу годину урастопно, на архитектонском факултету, на универзитету у Београду , одржавана је ноћ архитектуре. Кроз изложбе и предавања, амбасадори из седам земаља су студентима представили архитектуру из своје земље. Хранислав Николић преноси нам говор и предавање амбасадорке Аустралије у Србији, Рут Стјуарт.
Share




