Аустралијски уметник, Фернандо Францис, је у галерији РТСа прередио изложбу фотографија.Поставка обухвата 124 фотографије настале у Аустралији, Србији и на Блиском истоку.Изложбу је отворила Елизабет Вукан,други секретар амбасаде Аустралије у Београду.
Share




