У Србији, пету суботу за редом грађани су протествовали у Београду, али и у Нишу, Крагујевцу, Пожеги и Новом Саду.
2018 ће у Србији остати упамћена по грађанским протестима "Стоп крвавим кошуљама" касније преименованим у "Ја сам један од пет милиона". Ови протести, који су, рекло би се, по мало изненадили и власт и опозицију настављају се и у новој години. Како је протекло пето окупљање и како се тумачи овај изненадни феномен бунта сазнајемо од Мие Николић.
Share





