Верује се да ће последње две избегличке породице бити расељене у САД према договору Аустралије и Америке, који је постигнут још за време мандата Барака Обаме. Међутим чим дотакну америчко тло имаће и дуг о којем тренутно мало знају, финансијско оптерећење које може бити и камен спотицања у покушају да се изгради бољи живот у новој зељми. Али неки Аустралијанци који живе у САД мисле да могу да им помогну.
Share





