Прва групе азиланата који су били смештени у притворним центрима Манус и Науру, расељена је у САД. За њих се четворогодиње чекање завршило. Они се сад налазе на путу за САд у оквиру јединственог договора између бившег америчког председника Барака Обаме и премијера Аустралије Малкома Турнбула, који је постигнут крајем 2016
Share
