Прошло је 6 месеци од кад је у Аустралији ступила на снагу забрана коришћња друштвених мрежа за млађе од 16 година. Док једни ову меру виде као снажан корак ка заштити менталног здравља младих, други сматрају да одговорност не лежи само на деци, већ и на родитељима и на технолошким компанијама. О томе смо разговарали са Драганом Бољешић Кнежевић, која тренутно ради као државна службеница, а раније је радила као наставница и учитељица. Драгана је поделила своје мишљење о томе како она, као неко ко је радио са децом и породицама, види одлуку Аустралије да забрани друштвене мреже млађима од 16 година.
For more stories, interviews, and news from SBS SERBIAN, explore our podcast collection here.
Share





