Неки од најниже плаћених радника у земљи ће добити повишицу зараде од 1. јула, након одлуке Комисије за фер односе на радном месту. Синдикати су поздравили повећање од три одсто на плате, или око додатно 21 долар недељно, што ће бити од користи за више од два милиона радника. Међутим, пословне групе кажу да ће пораст плата имати негативан утицај на мала предузећа.
Share





