Од 2017. гогине, сваког лета, удружени тим археолога из Аустралије и из Србије ради на археолошком ископовању налазишта "глац", код Сремске Митровице. Српски кодиректор, Др. Стефан Поп-Лазић, попричао је са СБС Радијом о значају овог пројекта и партнерства.
Share




