Национална Broadband мрежа (NBN) сматра да проблеми који су настали, а који су проузрокавали највећи број жалби које су пристигле на адресу омбдусмана за телекомуникације, проистичу из чињенице да се у прелазном периоду на мрежу прикључује велики број корисника што изазива, једноставно речено, "гужву у телекомуникацијама". Извештај који је омбудсман направио за 2016/17 годину а који је објављен јуче, показује да се жалбе највише односе на интернет услуге и да су те жалбе по број далеко надмашиле жалбе које се односе на мобилне телефоне.
Share





