Председник Русије Владимир Путин требало би да посети Србију 17. јануара, а припреме за његов долазак увелико се одвијају у Београду. Већ је сређен плато испред Храма Светог Саве, где би руског председника требало да дочекају грађани у знак добродошлице. Окупљање би требало да почне у 15 сати испред Палате Албанија, одакле ће се кренути у шетњу Улицом краља Милана, преко Славије и Булевара ослобођења, до платоа испред Храма Светог Саве Очекује се да ће се испред храма грађанима обратити председници Србије и Русије. Како припреме за дочек напредују и на који начин ће деловати обезбеђење током посете Путина осврнуо се наш сарадник из Београда Хранислав Николић
Share





