У склопу Привредне коморе Србије у првим месецима ове године почеће да ради Инвестициони и пословни центар српске дијаспоре. Ова институција биће пре свега прва тачка контакта, повезивања и подршке онима који раде у иностранству, а намеравају да инвестирају у Србији, најавио је председник ПКС Марко Чадеж.
Share



