У галерији павиљона Цвјета Зузурић у Београду у току је друго тријенале уметности самоуких визионара из целога света. Жири је одабрао 172 рада, 69 уметника из 20 земаља.Из Аустралије су заступљена два уметника а са Новог Зеланда једна уметница.
Нина Крстиц,историцарка уметности и директорка музеја наиве и маргиналне уметности у Јагодини,који је и организатор ове излозбе, за СБС Радио говори о овој изложби, које траје до 10. новембра.
Share





