Четврти дан Аустралијен Опена није почео добро по српске представнике. Александра Крунић је елиминисана у другом колу од Кинескиње Ћијанг Ванг, резултатом 6:2, 6:3.
Ривалка је била надмоћна и победила за само 58 минута. У томе је имала и велику помоћ Крунићеве, која је нарочито лоше играла на сервис Кинескиње и направила велики број неизнуђених грешака.
Пошто је јуче испао и Виктор Троицки, једини представници Србије у Мелбурну остали су Новак Ђоковић и Филип Крајиновић.
Светски играч број 1 вечерас игра са Цонгом, а тренутно је у току меч између Крајиновића и Руса Донскоја.





