Сутра ће многи Аустралијанци да потроше велику своту новца на распродајама али ће бити и оних који ће водити кампању за тотални бојкот маркета.
Распродаја која се у Аустралији назива "Црни петак", је традиција коју је Аустралија наследила од Америке.
Економиста др. Ха Ву са Маквори универзитета (Macquarie University) рећи ће нам више о томе а Тамара Ди Матина која подржава кампању Buy Nothing Month говри о томе зашто она мисли да бисмо требали да се дистанцирамо од наше љубави према куповини.
Share





