Сваког 14. фебруара грађани Крагујевца се подсете храбрих жена које су из целог света па и Аустралије дошле у Србију за време Првог светског рата како би лечиле српске војнике и народ. Опелу,које се одржава на старом варошком гробљу, ове године присуствовала је и амбасадорка Аустралије Рут Стјуарт и тако се присетила жена из Аустралије.
Share





