У Србији је најављено да ће грађани на изборе изаћи 26. априла, а истог дана биће одржани и локални и парламентарни избори.
Србија је на последњим изброима имала званично 6.7 милиона гласача а сада се наводи да ће nна биралишта изаћи 4,8 милиона људи.
Наша сарадница Миа Николић покушава да одговори на питање где је за четири године нестало два милиона грађана Србије са правом гласа и какве су реакције на ту вест.
Такође вест да је организација 1 од 5. милиона након заговарања бојкота одједном одлучила да изађе на изборе. Како се тумачи овај обрт и какав је његов могући ефекат на изборе и наставк бојкота?





