Србија ће у наредних неколико месеци поставити нове амбасадоре или генералне конзуле, изјавио је шеф српске диломатије Ивица Дачић.
- Сада више немамо никога коме мандат траје дужи од четри године - рекао је Дачић и додао да то за начи обавезу да се у наредном периоду именују нови амбасадори.
Share





