Организацију Тесла форум основала је група инжењера српског порекла у Перту 2003. Њихов циљ је био да укажу на достигнућа познатог научника Николе Тесле. Они сада сарађују са бројним универзитетима у Западној Аустралији и сваке године најбољим ђацима из области науке и инжењерства додељују награду која носи Теслино име.
Share





