Штаб Операції об’єднаних сил повідомив про початок розведення військових сил з обох сторін в районі Золотого-4 на Луганщині. У штабі заявили, що це стало можливим завдяки дотриманню тижневого режиму тиші. Однак місцеві жителі стверджують, що обстріли в районі Золотого були і є...
Share





