У січні цього року Великобританія запровадила посаду "міністра самотності", щоб вирішувати зростаючу проблему соціальної ізоляції. Пов'язані з поганими наслідками фізичного та психічного здоров'я, самотність все більше визнається у всьому світі як головна проблема охорони здоров'я.
Share





