26-го лютого 2017-го року відбулося продовження загальних зборів Української Громади Вікторії в Українському Народному Домі в Ессендоні. Члени УГВ обрали нове керівництво громадою на наступну каденцію під проводом пана Славка Когута, якого і слухайте далі...
Share




